Sefë Sadik Berisha

Perkujtime

E martë, 02 mars 2021

Sefë Sadik Berisha

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 00:03
Sefë Sadik Berisha

Një vit pa ty si një shekull

Në zemrat tona kurr nuk je i vdekur

Kshilla dhe dashuria jote çdo ditë na mungon

Shiu që bjen kurr nuk na pikon

Se hija jote gjithmonë na mbulon.

Të perkujtojn me plot mall:

Bashkshortja Tabja

Djemt Fatoni dhe Shpejtimi

Vajzat Filloreta dhe Fatjeta

Nipat Shkelzeni, Auroni, Armendi dhe Arbëri. 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat