Sefë Sadik Berisha

Perkujtime

E martë, 02 mars 2021

Sefë Sadik Berisha

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 00:04
Sefë Sadik Berisha

Një vit me lot në sy

Çdo dit në mengjes pranë varrit shkoj

Por zërin tënd të ëmbel nuk e ndegjoj

Dhimbja per ty sa vjen e shtohet

Në familjen tonë dashuria jote kurrë nuk harrohet.

 

Të përkujtojnë me plot mall:

Nëna Nepa

Vllëzerit Mustafa Meta Zeka dhe Ramizi

Motra Zyraja

Nipat dhe Mbesat e gjith Familja Berisha

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat