Avokat Pashë (Brahim) Kuqi

Perkujtime

E premte, 06 gusht 2021

Avokat Pashë (Brahim) Kuqi

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 00:02
Avokat Pashë (Brahim) Kuqi

Përvjetori i tetë i bashkshortit,babait dhe gjyshit ton të dashur.

Zemrat tona janë të pikëlluara,mungesa jote është e madhe për të gjithë ne.

Me shumë mall dhe lot i kujtojm momentet e bukura qe i kaluam me ty.

Gjithëmon krenar qe të patem, do të jesh shembull i mirë i gjithë familjes dhe shoqërisë.

E përkujtojn: Bashkshortja,djemtë:Brahimi, Burimi me familje,Qendrimi me familje.

Vajzat Lendita me familje,Mirlinda me familje

Nipat dhe mbesat nga Suedia,Holanda dhe Kosova.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat