Reshad (Bajram) Demhasaj

Perkujtime

E premte, 26 shkurt 2021

Reshad (Bajram) Demhasaj

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 00:03
Reshad (Bajram) Demhasaj

Shumë vështirë qenka te shkruajm përkujtim për Tty, ashtu siq është e vështirë të pajtohemi më mungesën tënde.

Me dhimbje në zemer dhe lotë ne sy i mbajmë kujtimet më të bukura për Ty.

Dhimbjen e madhe që kemi për ty, nuk shuhet as nuk harrohet kurrë.

Malli dhe lotët për ty do të na përcjellin në çdo hap të jetës tonë.

Ti ishe dhe do të mbetesh gjithmonë në zemrat tona.

E kujtonë me mall: Prindërit: Bajrami dhe Nusha, bashkshortja: Sinaveri, vajzat: Altrina, Erionesa e Blerentina , vëllezërit: Rama,Rifati, Negjati, Mirsadi, dhe Idrizi, si dhe motra Zyhra nga Carrbregu i Deçanit dhe nga Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat