Bardhyl (Nebi) Ajeti

Perkujtime

E enjte, 17 qershor 2021

Bardhyl (Nebi) Ajeti

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 00:03
Bardhyl (Nebi) Ajeti

Kaloi edhe një vit pa ty vëllai im i dashur. Plot 15 vite që ti mungon e mungesën tënde nuk arriti ta plotësojë askush. Të rrallë janë njerëzit si ti, ata i takon njëherë në jetë.

Bardhyl ti vetëm ndërrove jetë, sepse njerëzit si ti nuk vdesin kurrë, e pas na le krenarinë e nderin, me gjithë obligimin që të ju dalim hak vlerave tua të çmuara. Do të mbetesh i paharruar për ne!

Të dua shumë më mungon o shpirt i shpirtit tim.

Të përkujtojnë me mall: Motra Luljeta, dhëndri Zijadini, djemtë Valdrini dhe Blendi.

 

Bardhyl (Nebi) Ajeti 29.05-1977 - 25.06.2005 15 vite pa më të dashurin, vëllaun, dajën tonë Kaloi edhe një vit pa ty...

Posted by Gazeta Bota Sot on Wednesday, June 24, 2020

 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat