Havë (Aliçkaj) Qorraj

Perkujtime

E diel, 07 mars 2021

Havë (Aliçkaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 00:01
Havë (Aliçkaj) Qorraj

Edhe pse kaluan 4 vite, dhimbja për ty mbetet plagë e pashëruar, e mungesa jote nuk po plotësohet me asgjë. Vuajmë pse vdekja të mori aq shpejtë dhe aq papritur. Ike në kohën më të mirë të jetës tënde e si ngushëllim na i le vetëm kujtimet për çastet e bukura që i kaluam së bashku me ty.

Kujtimet për ty i ruajmë si gjënë më të shtrenjtë dhe më të vlefshme në jetën tonë. Do të jemi gjithmonë krenarë që të patëm.

Të përkujtojnë gjithmonë me mall dhe zemër: Djemtë Florianiti dhe Pleurati, bashkëshorti Alia, vjehrra Tusha, kunati Fatmiri me bashkëshorten Manushin, djemtë dhe vajzën Gresa dhe kunata Rukmoni me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat