Havë (Aliçkaj) Qorraj

Perkujtime

E diel, 07 mars 2021

Havë (Aliçkaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 00:02
Havë (Aliçkaj) Qorraj

Kalojë edhe një vit pa ty motër e dashur dhe prapë erdhi qershori, muaji më i dhimbshëm për familjen tonë. U bënë 4 vite që ti u ndave nga ne, por jo edhe nga kujtimet tona. Por jemi krenarë sepse ti i le dy lule të cilat i deshtë dhe u mundove aq shumë, i mësove dhe i edukove shumë mirë, të cilët tani po vazhdojmë të jetojmë me këshillat e tua. Por vdekja të mori herët e nuk të la t’i shijosh sukseset e tyre, e kjo më mërzit shumë.

Jetojmë të pikëlluar për humbjen dhe mungesën tënde.

Të kujtojmë me mall: Vëllai Meta, motrat Gjejroni, Sosja, Tusha, Luljeta, Gjyla dhe mbarë farefisi Aliçakaj nga Lybeniqi dhe diaspora.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat