Zahrie Gashi Idrizi

Perkujtime

E martë, 02 mars 2021

Zahrie Gashi Idrizi

Më: 29 gusht 2020 Në ora: 00:01
Zahrie Gashi Idrizi

"Sot u bënë nëntë muaj që ti humbe betejën me kancer, e ne humbëm njeriun më të vlefshëm të jetës, Nënën/Bashkëshorten.

Që nga shkuarja e jote në amshim, çdo ditë që kalon e rritë dhimbjen dhe mallin për ty.

Ne të humbëm nga afër, por e dimë që kemi një engjëll mbrojtës në qiell!

Te përkujtojnë me dhimbje te pa përshkruar: Bashkëshorti Sinani, vajzat Qëndresa dhe Hasimja si dhe djali Qëndrimi nga Belgjika!

Pushofsh ne Paqe Engjëlli jonë!

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat