Albert (Bedri) Bellopoja

Perkujtime

E shtunë, 06 mars 2021

Albert (Bedri) Bellopoja

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 00:01
Albert (Bedri) Bellopoja

Sa e vështirë qenka jeta pa ty, buzëqeshjen tënde dhe praninë tënde.

E pabesueshme të mendojmë që nuk je më në mesin tonë, por në zemrat do të jesh përgjithmonë.

Me mall të përjetshëm të kujtojnë: Djali Altini, nëna Hatemja dhe motra Liridona me familje nga Holanda.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat