Fahrije Brovina

Perkujtime

E enjte, 04 mars 2021

Fahrije Brovina

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 00:01
Fahrije Brovina

18 vite pa nënën, gjyshen dhe vjehrrën

Të përkujtojnë me mall të madh: Djemtë: Tasimi, Zenuni dhe Azemi, rejat, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat