Halil Osman Breznica

Perkujtime

E shtunë, 08 maj 2021

Halil Osman Breznica

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 00:00
Halil Osman Breznica

Sot mbushen plot 23 vjet qëkur Ti Babush i dashur ike në amshim. Vitet po kalojnë por dhembja dhe malli për Ty veç sa po na shtohen.

Virtytet e tua si mirësia, humaniteti, bujaria dhe fisnikëria na bëjnë krenarë. Ne hapërojmë sigurt rrugës që Ti na e trasove!

Të kujton me mall mbarë familja dhe më të dashurit e tu nga Podujeva, Prishtina, Anglia dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat