Gentian Osman Tafa

Perkujtime

E premte, 16 prill 2021

Gentian Osman Tafa

Më: 15 nëntor 2020 Në ora: 00:00
Gentian Osman Tafa

Të përkujtosh një engjëll si ty Genti, është pjesë e pandashme e përditshmërisë sonë.

Ti na mungon çdo ditë Genti, por ditët e festave që ti i doje shumë janë bërë të vështira për ne.

Ike pa lamtumirë ashtu sikur zogjtë shtegtarë që lëshojnë foletë e tyre, ike ti.

Ti jeton përjetësisht në zmerat tona: babai Osmani, nëna Violeta dhe vëllai Arbëri.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat