Osman Ali Tolaj

Perkujtime

E premte, 30 korrik 2021

Osman Ali Tolaj

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 00:00
Osman Ali Tolaj

Sot është ditëlindja jote Babi, na mungon shumë!

Nuk i numëroj më vitet që do kishe tani sepse nuk mundem...

Sot dua të flas me ty si dikur, të shikoj sytë e tu që shkëlqejnë dhe flasin pa fjalë, t'a ndjej aromën tënde si dikur...

Babi, ti do mbetesh gjithmonë busulla jonë, shoku më i mire dhe mësuesi i jetës!

Ti e shtrëngove fortë familjen tonë dhe e bëre të ishte e qetë dhe më e lumtura në botë...

Të duam shumë Babi, në këtë ditë tënden ne s'mundemi të të urojmë dot.

Gjithmonë krenar me ty: bashkëshortja, vajzat, djemtë dhe nipat e mbesat!

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat