Ukë Batusha

Perkujtime

E premte, 06 gusht 2021

Ukë Batusha

Më: 23 dhjetor 2020 Në ora: 00:00
Ukë Batusha

Vitet kalojnë, por asgjë s’na e plotëson mungesën tënde.     

Dashuria që kishe për ne iku dhe na u kthye në dhimbje.  

Oh .....10 vite....sa shumë na mungon baba.

Dashuria dhe përqafimi juaj ju mungon mbesave dhe nipave që s’arrite tua dhurosh.                                                      

Përherë do të jesh në zemrat tona gjerë në pafundësi dhe drita e shpirtit tënd kurrë s’do të fiket.                             

E ndjejmë thellë në shpirt mungesën tënde: Bashkëshortja Ajshja, djemtë Bujari e Bekimi, Besiana dhe Besarta, mbesat Orella Loriana Dea, nipat Olti e Dinori dhe mbarë familja Batusha.

 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat