Qazim Gashi

Perkujtime

E martë, 27 korrik 2021

Qazim Gashi

Më: 5 janar 2021 Në ora: 00:01
Qazim Gashi

Çdo gjë është më e zbehtë dhe e zbrazët pa ty, na mungon dashuria jote e madhe, fjale jote e ëmbël, po ashtu edhe urtësia dhe mirësia jote.

Mërzia për ty qëndron në thellësinë e shpirtit tonë.

Të përkujton bashkëshortja Ajshia me familje nga Heilbronni Gjermani dhe Osek Hyla, Gjakovë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat