Fadil Fetahi

Perkujtime

E enjte, 29 korrik 2021

Fadil Fetahi

Më: 17 janar 2021 Në ora: 00:02
Fadil Fetahi

Kaloi një vit nga vdekja e shokut tonë.

Shumë vështirë qenka të shkruajmë përkujtim për ty, ashtu siç është e vështirë të pajtohemi me mungesën tënde.

Të përkujtojnë shokët:

Rexhep Vokshi dhe Xhavit Mazrekaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat