Sokol (Halil) Berisha – Quni

Perkujtime

E enjte, 11 gusht 2022

Sokol (Halil) Berisha – Quni

Më: 24 janar 2021 Në ora: 00:00
Sokol (Halil) Berisha – Quni

Koha po kalon e malli po shtohet e sytë hala po lotojnë për humbjen tënde
të hershem pa e shijuar jetën me familjen.

O zot i madh si s’pate mëshirë të lë të jetoj me ne por na ndale ketë jetë në mes.

E përkujtojnë:

Familja, bashkëshortja Mahije, djali Albioni, vajzat Alberina, Albina dhe Ardita edhe nipi Dionisi që të thotë gjyshi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat