Sokol (Halil) Berisha – Quni

Perkujtime

E martë, 27 korrik 2021

Sokol (Halil) Berisha – Quni

Më: 24 janar 2021 Në ora: 00:00
Sokol (Halil) Berisha – Quni

Koha po kalon e malli po shtohet e sytë hala po lotojnë për humbjen tënde
të hershem pa e shijuar jetën me familjen.

O zot i madh si s’pate mëshirë të lë të jetoj me ne por na ndale ketë jetë në mes.

E përkujtojnë:

Familja, bashkëshortja Mahije, djali Albioni, vajzat Alberina, Albina dhe Ardita edhe nipi Dionisi që të thotë gjyshi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat