Gani Hoti  

Perkujtime

E hënë, 15 gusht 2022

Gani Hoti  

Më: 22 janar 2021 Në ora: 00:01
Gani Hoti  

Babush u bën 15 vite pa ty, u bë kohë e gjatë që ti nuk vjen ta hapësh derën e shtëpisë e të na sjellësh gëzimin që na solle gjatë gjithë asaj kohe sa ishim bashkë. 

Të kishim gjithçka, nuk ishe vetëm një baba, ditën kur ti ike në amshim more buzëqeshjen e botes me vete, pa ty ndryshoj çdo gjë. 

Emri yt Gani Hoti dhe përvjetori yt shkakton mërzi e lot tek të gjithë që të njohën, por edhe na bën shumë krenar që të patëm. 

Veprat e tua dhe fjalët e mira për ty zbusin çdo mërzi. 

Lus Zotin të takohemi në botën tjetër, aty ku do të jemi përjetë bashkë.  

Të duam shumë babush. 

E kujton djali Liridoni me nusen Erleten dhe nipi Relanti me motrat Antilen dhe Tijanën e vogël. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat