Nikoll (Frrok) Topalli

Perkujtime

E martë, 07 dhjetor 2021

Nikoll (Frrok) Topalli

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 00:00
Nikoll (Frrok) Topalli

Një yll në qiell sa bukur po shëndrit, kjo hënë e bukur, po na fal pakëz dritë.

Ky qiell i kaltër diçka po na tregon, se kemi një Zot që ne na mbron.

Jetoj për ty Babi im kur s’të kam afër të mbajë në kujtime, je gjithmonë në ëndrrat e mia, sa e madhe për ty kjo mërzia, babi.

Të kujtojnë me mall dhe krenari: Bashkëshortja Liza, Djemtë, Vajzat, Rejat, Nipat dhe Mbesat.

Pushofsh në paqe. 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat