Fadaije (Habit) Durmishi

Perkujtime

E hënë, 15 gusht 2022

Fadaije (Habit) Durmishi

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 00:00
Fadaije (Habit) Durmishi

Ah.. sa e rëndë dhe sa e dhimbshme është të shkruash për ty Fedaije.

Ti që ike nga kjo botë në lule të rinisë, pa lamtumirën e fundit kur vdekja e papritur të mori të la çdo gjë gjysmë dhe ne mbetëm të jetojmë në trishtim me plagë në zemër që nuk mbulohet, dhimbje që nuk shërohet, lot që nuk shterohet, mungesë që nuk plotësohet.

Do të kujtojmë gjithmonë me mall dhe dashuri për ty...

Prindërit: Habiti dhe Xhemilja, vëllau Nexhati me nusen Blerinën dhe vajzat Lisa dhe Dua.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat