Hasan Ali Hoti

Perkujtime

E enjte, 09 dhjetor 2021

Hasan Ali Hoti

Më: 19 shkurt 2021 Në ora: 00:55
Hasan Ali Hoti

Shumë vështirë qenka të shkruajmë përkujtim për ty, o daja Can, na është e pabesuesshme që s'të kemi më në mesin tonë!

Ah, sa na ka marrë malli me ardh me t'pa, me e dëgju thirrjen kur na shihje "O mirë se erdhët te daja!"

Nuk mund t'a paramendojmë që ti nuk na del më përpara.

Sa plot gjallëri dhe energji ishe, gjithmonë i buzëqeshur e sa fort i dashur për të gjithë ne. Përkushtimi i lartë dhe zemërgjerësia e jashtëzakonshme për familjen e gjërë dhe shoqërinë anëmbanë ishin veti tuaja të pakrahasueshme.

Kujtimet me ty do jenë gjithmonë pjesë e jetës sonë. Lamtumirë, daja Can…

Me mall të përkujtojnë nga Zvicra: Halla Rukë, Dijana me fëmijët Marigonën dhe Ganiun, Violeta, Burbuqja,

Agroni, Ardiani me bashkëshortën Afërditen dhe vajzën Aurelën

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat