Avokat Pashë Brahim Kuqi

Perkujtime

E premte, 20 maj 2022

Avokat Pashë Brahim Kuqi

Më: 8 qershor 2021 Në ora: 15:27
18.09.1954 - 08.06.2012

Sot 9 vite pa babin tim të dashur.

Nuk kuptoj dot, pse thonë që dhimbja shuhet me kohën, përkundrazi, dhimbja po shtohet, kur të kesh një babush si ti, babi im i dashur.

Vdekja të ndau nga kjo jetë, por jo nga zemra jonë.

Çdo fjalë është e pakët për ty, babi im.

Jemi krenarë që të patëm.

Të përkujtojmë përherë me mall bashkëshortja Kumria, vazja Mirlinda, nipi Albani si dhe dhëndri Adnani.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat