Bardhyl Nebi Ajeti

Perkujtime

E mërkurë, 25 maj 2022

Bardhyl Nebi Ajeti

Më: 25 qershor 2021 Në ora: 00:02
Bardhyl Nebi Ajeti

Bardhyl, vëllai im i dashur. Në çdo vit e kam shumë vështirë të shkruaj përkujtimin për ty.

Si përherë lotët më tradhtojnë e shkronjat nuk thonë dot atë që zemra ma ndjen.

Dhimbja nuk shprehet me fjalë e as me lot, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tim.

Gjithmonë me lot në sy:

Motra Luljeta me bashkëshortin Zijadinin dhe djemtë Valdrinin e Blendin.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat