ARSIM HAMITI

Perkujtime

E premte, 20 maj 2022

ARSIM HAMITI

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 09:49
ARSIM HAMITI

8 Vite pa Ty i dashur Arsim, i dashur Babi!

E madhe është krenaria për Ty, por më e madhe mungesa jote.

Dhimbja dhe kujtimi për ty janë të përhershme, jetojnë bashkë me ne.

 

Me shumë mall ne shpirt e dashuri të pafund të kujtojmë çdo ditë.

 

Me dashuri,

Beg-ja, Rezoni dhe Aureli.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat