Isak Krasniqi

Perkujtime

E diel, 22 maj 2022

Isak Krasniqi

Më: 25 dhjetor 2021 Në ora: 00:01
Isak Krasniqi

Baba im i dashur, me 26.12.2021 bëhen 20 vite pa ty.

Ditët e muajt po kalojnë por malli dhe dashuria nuk do të shuhet kurrë.

Mungesa jote është zbrazëti në zemrat dhe shpirtrat tonë, e cila nuk do të plotësohet kurrë.

Me shumë mall të përkujton vajza: Zymretja me bashkëshortin Rexhepin dhe gjithë familja Berisha.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat