Sokol (Quni) Berisha

Perkujtime

E premte, 20 maj 2022

Sokol (Quni) Berisha

Më: 24 janar 2022 Në ora: 00:00
Sokol (Quni) Berisha

Shumë vite pa ty i dashir Qun

I dashur babi, e madhe është krenaria për ty por më e madhe mungesa jote.

Të vetmuar në vend të huaj, dhimbja dhe kujtimi për ty janë të përhershme, jetojnë bashkë me ne.

Me shumë mall në shpirt e dashuri të pafund të kujtojmë çdo ditë.

Me dashuri djali Albioni, bashkëshortja Mahija, vajzat Albi, Bida, Dita, nipi Dionisi dhe mbesa Elia nga Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat