Navruz (Dervish) Krasniqi

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Navruz (Dervish) Krasniqi

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 00:01
Navruz (Dervish) Krasniqi

Mungesën tënde e ndien i madh e i vogël në familjen tonë si një zbrazëti që nuk plotësohet kurrë.

Dhembja nuk shprehet me fjalë, as me lot, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë ! Vdekja e jote e hershme hapi një plagë të madhe në zemrat tona, që koha nuk e shëron dot as sot pas 21 viteve. Kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës sonë. E madhe është krenaria që të patëm, por edhe më e madhe është dhembja që nuk je më në mesin tonë.

Gjithmonë do të mbetesh në zemrat tona i pa harruar!

Të përkujtojmë me mall : nëna Hatixhja, vëllai Lulzimi me bashkëshorten Blerinën dhe fëmijët Nevruz e Elias, motra Violeta me fëmijët Leon e Lina dhe bashkëshortin Hasanin, motra Sosja me Domenikun, Tixha me Lauren si dhe mbarë familja Krasniqi në Gjermani dhe Junik.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat