Arben Ibishi

Perkujtime

E martë, 28 qershor 2022

Arben Ibishi

Më: 2 maj 2022 Në ora: 00:02
Arben Ibishi

Më 02.05.2012 pushoi zemra  jote, për ne ishte shembje bote, e bashkë me ne qante edhe qielli.

Sot u bënë 10 vite pa ty babi -Arben.

Që 10 vite jetojmë me një plagë që nuk do të shërohet kurrë.

Mungesën tënde e ndjejmë çdo ditë.

Të themi një lamtumir për ty, por jo lamtumir kujtimeve tona me ty.

Eh zotit një lutje:

Na i bën të fala atij SHPIRTI që e duam kaq shumë.

Me shume mall e dashuri të përkujtojmë.

Fëmijët dhe bashkëshortja.

Adonisi, Svenja dhe Donika.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat