Tone Tanushaj

Perkujtime

E enjte, 07 korrik 2022

Tone Tanushaj

Më: 18 maj 2022 Në ora: 00:20
Tone Tanushaj

Sot më 18.05.2022 u bënë 8 vite nga vdekja e Nanës dhe gjyshes tonë të dashur


Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Me shumë mall ju kujtojnë: djemtë, vajza dhe rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbarë Familja Tanushaj nga Fshati Novosella e Epërme (Gjakovë-s) , Zvicra dhe SHBA-ja.

.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat