Njoftim për të pame për Gjelbrim Arsim Jasiqi

Perkujtime

E premte, 19 gusht 2022

Njoftim për të pame për Gjelbrim Arsim Jasiqi

Më: 9 qershor 2022 Në ora: 16:29
Gjerlbrim Jasiqi

Të dashur familjarë, miq dhe shoqëri, ju njoftojmë se e pamja për Gjerlbrim Jasiqin do të mbahet ditën e diele, më datën 12.06.2022 duke filluar nga ora 8:00 deri në orën 14:00 në adresën:

Klubi Shqiptar Dardania

Areal Bleiche West 12

4800 Zofingen

Image
Njoftimi për të pame

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat