Miftar Jahi Beka, Zymryte Bajrami Beka, Melihate Gergjaliu Beka dhe Bylent Nebih Xhafa

Perkujtime

E enjte, 18 gusht 2022

Miftar Jahi Beka, Zymryte Bajrami Beka, Melihate Gergjaliu Beka dhe Bylent Nebih Xhafa

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 00:03
Miftar Jahi Beka, Zymryte Bajrami Beka, Melihate Gergjaliu Beka dhe Bylent Nebih Xhafa

Qe sa nuk ju takoj, kam mall për përqafime,

e vetmja që më mbetën janë Kujtimet

që i ruaj thellë në zemrën time.

Dashurinë që na e dhuruat e mbaj në Zemër me nostalgji

e kjo më bën ma e forte me u ndi.

Ju përkujtojmë përgjithmonë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat