Arsen (Daut) Mazrekaj

Perkujtime

E shtunë, 13 gusht 2022

Arsen (Daut) Mazrekaj

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 08:55
Arsen (Daut) Mazrekaj

Sot e 24 vite, një yll në qiell ndriçon çdo natë, por sot e 24 vite dielli nuk i ngrohë shpirtrat tonë.

Nuk ka shkronjë që mund të shkruajmë sa kemi mall për ty.

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin dhe dashurinë për ty Djali e Vëllai jonë!

Hija jote na përcjell në çdo hap, buzëqeshja jote na rrinë gjithmonë para syve tonë.

Edhe pse nuk jemi bashkë, ti je pjesë e jetës tonë dhe do të jetosh gjithmonë në zemrat tona. Na ke lënë zbrazëtirë të madhe që nuk mund ta zëvendësojmë me asgjë.

Të përkujtojnë: Babai Dauti, nëna Hysa, vëllezërit Avnia e Diamanti, motrat Liria, Hava e Raza, kunatat Meli e Agnesa me fëmijët Arsenin, Ersa, Arvinin dhe Adielin nga Drenoci i Deçanit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat