Nikollë Pjetrush Krasniqi

Perkujtime

E martë, 27 shtator 2022

Nikollë Pjetrush Krasniqi

Më: 16 korrik 2022 Në ora: 00:01
Nikollë Pjetrush Krasniqi

Koha po kalon, por dhimbja për ty jo, më i nderuari ynë.

Të përkujtojnë më të dashurit për 2 vjetorin e ndarjes nga ne.

Na mungon shumë...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat