Fitore Adem Goca

Perkujtime

E diel, 04 dhjetor 2022

Fitore Adem Goca

Më: 24 gusht 2022 Në ora: 11:43
Fitore Goca

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty.

15 vite kaluan dhe ne ende nuk pajtohemi që ti shkove nga kjo botë! ikja juaj në moshë kaq të re (18 vjeç) dhe papritur na erdhi si një goditje e rëndë me të cilën ende nuk po mund të pajtohemi.

Vdekja jote e hershme mbeti plagë në zemrat tona. Shpresojmë motër që do të takohemi në parajsë dhe do të bashkohemi përgjithmonë.

Të përkujtojnë nëna Emine, vëllezërit Milaimi me bashkëshorten Shqiponjën dhe Mentori me bashkëshorten Juliana, motra Fatlumja, axhallarët Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti, Kemajli dhe hallat Mevludja, Sylbija, Ajnishahi e Halidja nga Zaskoku i Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat