Burbuqe Berisha

Perkujtime

E premte, 27 janar 2023

Burbuqe Berisha

Më: 27 tetor 2022 Në ora: 00:31
Burbuqe Berisha

Qenka shumë e rëndë të shkruajmë përkujtimin për Ty, Buqja jonë.

Në njëvjetorin e ikjes tënde në amshim, të kujtojmë përherë të buzëqeshur, edhe pse jeta nuk diti të të përgëdhel fort. Megjithatë, Ti arrite majat e suksesit deri në atë shkallë, sa të mos vdesësh kurrë.

Do të të kujtojmë përherë me dashuri e krenari pa fund! Pushofsh e qetë në amshim!

E përkujtojnë: Daja Xhafer Bicaj, me bashkëshorten Azizen dhe vajzën Teutën, si dhe familja e ngushtë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat