Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Perkujtime

E shtunë, 04 shkurt 2023

Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 00:01

Të kujtojmë përherë me krenari dhe respekt!

Bashkëshortja Mehrija, me vajzat, djemtë, rejat, mbesat e nipat dhe e gjithë familja Kryeziu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat