Minire (Salihu) Xhokli

Perkujtime

E shtunë, 04 shkurt 2023

Minire (Salihu) Xhokli

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 00:01
Minire (Salihu) Xhokli

Sot më 27 nëntor 2022, u bënë 25 vite nga vdekja e më të dashurës sonë:

Minire (Salihu) Xhokli

Vdekja të mori shumë herët, duke na lënë me plagën e mungesës tënde, e cila nuk do shuhet kurrë.

Nënë, ne jetojmë akoma me kujtimet e shumta dhe të bukura që i le.

Çdo ditë i kujtojmë fjalët e tua, këshillat dhe dashurinë tënde prindërore që e pate ndaj nesh.

Na mungon dashuria, afërsia dhe ngrohtësia jote. Edhe pse nuk jemi bashke, ti nëna jonë, je pjesë e jetës tonë dhe do të mbajmë gjithmonë në zemrat tona.

Lutemi që shpirti yt i bardhë, të jetë duke pushuar në lulet më të bukura të parajsës.

Kujtimi, malli dhe dashuria për ty, nuk do te shuhen kurrë!

Me shumë mall dhe dashuri të përkujtojnë Vajzat: Iliriana, Besiana, Margarita, Mjellma, Rina dhe Agronita, si dhe nipërit: Pellazgu, Ylli, Melosi, Loriku dhe Ari nga Austria.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat