Fatmushe Maksutaj Mavraj

Perkujtime

E martë, 28 mars 2023

Fatmushe Maksutaj Mavraj

Më: 21 dhjetor 2022 Në ora: 00:02
Fatmushe Maksutaj Mavraj

E dashura Mami

Nuk po mund të pajtohemi me humbjen tënde! Jeta u tregua e padrejtë, të mori në kohën më të mirë që pate me ne. Të thuash fjalën Nënë është gjëja më e mirë në botë, por ta humbësh atë është shumë e vështirë në jetë. Edhe pse prej nesh u ndave e na le me dhimbje të madhe, do të jesh gjithmonë në zemrat tona. Thonë se koha shëron dhimbjen por kot...Malli e dashuria për ty gjithnjë e më shumë po shtohen. Sot u bënë 11 vjet pa ty, Nëna ime e dashur që shkove. Gjithmonë do të jesh në jetën tonë, edhe pse ne nuk mund të të shohim, e dime që ti je gjithmonë pran nesh. Ne jemi krenarë që të patëm Nënë të dashur.

Dashuria, Buzeqeshja dhe Mirësjellja jote do të mbeten gjithmonë në mesin tonë.

Të përkujton me dhimbje në zemër, Qika jote Jehona

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat