Sokol Halil Berisha (Quni)

Perkujtime

E martë, 28 mars 2023

Sokol Halil Berisha (Quni)

Më: 24 janar 2023 Në ora: 07:37
Sokol Halil Berisha (Quni)

Sot në këtë ditë janari, ka qenë dita më e vështirë për familjen tonë.

Ike në botën tjetër, na le përgjithmonë të pikeëlluar të jetojm të vetmuar në mërgim edhe pse nuk je fizikisht, ti gjithmonë je në zemrat tona i paharruar.

E përkujtojnë:

Familja, bashkëshortja Mahije, djali Albioni, vajzat Alberina, Albina dhe Ardita edhe nipi Dionisi dhe mbesa Elia që të thotë gjyshi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat