Sokol (Halil) Berisha Quni

Perkujtime

E martë, 28 mars 2023

Sokol (Halil) Berisha Quni

Më: 24 janar 2023 Në ora: 13:24
Sokol (Halil) Berisha Quni

Sot me 24 Janar u bënë 17 vite nga vdekja e më të dashurit tonë.

Vdekja të mori shumë herët duke na lënë me plagën e mungesës tënde e cila nuk do shuhet kurrë.

Ne jetojme akoma me kujtimet e shumta dhe të bukura që i le pas.

Na mungon dashuria, afërsia dhe ngrohtësia jote.

17 vite kaluan dhe ne ende nuk pajtohemi që ike nga kjo botë.

Krenaria që kishim një bashkëshort dhe një baba të mrekullueshëm si ti, na jep forcë të hecim përpara, gjithmonë duke të mbajtur në zemër.

I paharruar kujtimi për ty.

Me shumë mall dhe dashuri, të përkujtojmë bashkëshortja Mahija, djali Albioni dhe Vajza Alberina, Albina, Ardita dhe nipi dhe mbesa Dionisi & Elia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat