Nexharije Ajeti

Perkujtime

E shtunë, 23 shtator 2023

Nexharije Ajeti

Më: 13 maj 2023 Në ora: 00:01
Nexharije Ajeti

Sot u bë një vit që nuk e thërras më emrin tënd nëna ime e dashur. Një vit i vështirë, plot vuajtje e kujtime pa fund dhe përmallim i pashtershëm.

Kjo datë që rëndoi thellë shpirtat tanë kurrë nuk do të harrohet.

Sot e një vit e gjithë jetën asgjë nuk e zbeh mungesën tënde.

Çdo dite jetoj me shëmbëlltyrën tënde të pakrahasueshme e të pazëvendësueshme.

Përderisa jemi te bindur se të zotit jemi dhe te ai do të kthehemi një dit e të bashkohemi me ty nëna ime e dashur.

Më mungon shumë. Kurr s’do të të harroj. Vajza Luljeta me bashkëshortin Zijadinin dhe nipat Valdrini e Blendi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat