Nexharije Ajeti

Perkujtime

E enjte, 05 tetor 2023

Nexharije Ajeti

Më: 13 maj 2023 Në ora: 00:00
Nexharije Ajeti

Është pranverë, lulet kanë çelur, por zemrat tona kanë ngrirë, shpirti ynë lëngon e sytë tanë lotojnë për ty ana jonë e dashur, ana jonë e mirë.

Kurrsesi nuk po mund te pajtohemi me mungesën tënde, me këshillat e tua të arta e me dashurinë që na jepje.

Çdo moment jetojmë me kujtimin për ty, do jesh gjithmonë në mendjen dhe zemrën tonë.

Me mallin që përvëlon të përkujtojnë: Djali Fitimi, reja Sadetja, nipat Rinori, Nebiu dhe Rrezoni.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat