Mahmet dhe Magbule Kurtani

Perkujtime

E hënë, 04 dhjetor 2023

Mahmet dhe Magbule Kurtani

Më: 3 shtator 2023 Në ora: 00:26
Mahmet dhe Magbule Kurtani

Mungesa e juaj është  plagë  të cilën as koha nuk e mbyll – ju përkujton me mallë djali Afrimi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat