Rabe (Muqkurtaj) Shala - Bota Sot
Rabe (Muqkurtaj) Shala

Perkujtime

E martë, 11 dhjetor 2018

Rabe (Muqkurtaj) Shala

Më: 17 tetor 2017 Në ora: 00:17
Rabe (Muqkurtaj) Shala

Ishe dhe do të mbetesh gjithmonë krenaria e Familjes sonë!

Kaluan 1 vit që kur ike në amshim Nëna jonë e dashur , por malli e dhimbja për Ty nuk shuhet kurrë. U ndave nga ne fizikisht por gjithmonë do të mbetesh e paharruar në mendjen dhe zemrat tona. Me respekt e krenari ruajmë kujtimet për Ty. Do të jesh gjithmonë në mesin tonë sepse Ti je e gjallë në mendjen dhe zemrat tona.

E përkujtojnë: Djali Nazmia me bashkëshorten Lenditën, djemtë Rinori dhe Arjaniti,Vajzat Besijana dhe farefisi i gjerë nga Rugova dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test