Rabe (Muqkurtaj) Shala - Bota Sot
Rabe (Muqkurtaj) Shala

Perkujtime

E enjte, 15 nëntor 2018

Rabe (Muqkurtaj) Shala

Më: 17 tetor 2017 Në ora: 00:18
Rabe (Muqkurtaj) Shala

Sot u bënë 1 vit pa Ty Nënë e dashur.

Çdo ditë që kalojmë pa Ty është e dhimbshme sa dita kur u ndave nga ne. Nënë, mungesa jote është zbrazëti që nuk do ta harrojmë kurrë në zemrat tona.

Me mallë të përkujton: Vajza Gjevë Shala - Lajqi me bashkëshortin Demën, djemtë Valdeti, Vetoni dhe vajzat Valbonja, Violeta, Valentina dhe mbarë farefisi nga Peja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test