Mehdi (Hamit) Lepaja - Bota Sot
Mehdi (Hamit) Lepaja

Perkujtime

E hënë, 17 dhjetor 2018

Mehdi (Hamit) Lepaja

Më: 21 tetor 2017 Në ora: 00:13
Mehdi (Hamit) Lepaja

Sot po bëhen 3 vite nga ndarja jote fizike nga ne, e asnjë moment dhe ditë nga mendjet dhe zemrat tona.

Nëse në jetë mund të thuhet e të shkruhet për një njeri aq me vlera e virtyte, padyshim ai njeri je ti.

Ke lenë gjurmë të pa shlyera në jetën tonë, ke lënë zbrazëti aq të madhe sa vetëm ti e plotëson atë.

Je shembull për jetë, je pishtar se si duhet jetuar, krijuar familje dhe për të ardhmën tonë që neve na pret, mësimi më i mirë është rruga që ti kalove dhe puna që ti bëre.
Qoftë i përjetshëm kujtimi për ty!

Të kujtojnë me mall të pashuar: Miradija, Vjosa, Dritoni, Nazimi dhe Mirsimi si dhe e gjithë familja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test