Sabit (Sadik) Hykolli - Bota Sot
Sabit (Sadik) Hykolli

Perkujtime

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Sabit (Sadik) Hykolli

Më: 15 nëntor 2017 Në ora: 00:26
Sabit (Sadik) Hykolli

Nga vdekja e papritur, Ti vajte në amshim pa na e thënë lamtumirën e fundit.

Mirësia, modestia dhe mirësjellja jote, do të të bëjnë që të jesh i  çmuar, i respektuar dhe i paharruar për ne, dhe për të gjithë ata që të njohën.

Vlerat e tua njerëzore do të jenë ngushëllimi ynë. Përjetësisht do të na mbetet i freskët kujtimi për Ty.

E përkujtojnë me mall: Familja Hykolli nga Prishtina dhe Henci.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera