Jahë (Selim) Berbati - Bota Sot
Jahë (Selim) Berbati

Perkujtime

E mërkurë, 24 tetor 2018

Jahë (Selim) Berbati

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 00:17
Jahë (Selim) Berbati

Muaji dhjetor ma kujton vdekjen tënde të hershme, o Baba.

Dhimbja dhe malli për Ty vetëm sa vjen e shtohet ,ishe dhe gjithmonë do të mbetesh shembull për mua.

I përjetshëm qoftë kujtimi për Ty!

E përkujton: Vajza Hidja me bashkëshortin Nexhatin, fëmijët Albinën, Arbiasin dhe Erzenin.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test