Mërgim (Skënder) Shtanaj - Bota Sot
Mërgim (Skënder) Shtanaj

Perkujtime

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Mërgim (Skënder) Shtanaj

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 00:37
Mërgim (Skënder) Shtanaj

Vdekja të morri Mërgim pa e thënë hiq asnjë fjalë, ta kisha ditë që do të vdesësh unë kohën e kisha ndalë.

Pusho i qetë si engjëll  në krah timin, me trup je në dhe por shpirti te unë flen, po flas me zemër të plastë edhe pse më dhemb, fluturove në qiell, fytyra jote po shkëlqen.

Të kujton me mallë: Nëna jote Anita Çeku.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test