Duda Kozmaqi Dragidella - Sahit Halit Dragidella - Bota Sot
Duda Kozmaqi Dragidella - Sahit Halit Dragidella

Perkujtime

E mërkurë, 12 dhjetor 2018

Duda Kozmaqi Dragidella - Sahit Halit Dragidella

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 06:10
Duda Kozmaqi Dragidella - Sahit Halit Dragidella

Sot me 07.12.2017 bëhen 2 vite pa babanë dhe 3 muaj e 1 javë pa nënën.

Do të kalojnë muajt, vitet, por ju gjithmonë do të jeni në zemrat tona. Ishit dhe do të jeni krenaria jonë.

E përkujtojnë: Djemtë Salihi, Hajdini, Ramadani, Enveri, Behrami dhe Fadili me familje nga Prishtina, Vushtrria, Franca e Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test